Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 15° 3°
E.Atölyesi Başvuru

Hakkımızda

ŞiirVakti Yayıncılık sektöründe faaliyet göstermek için kurulmuş bir işletmedir.

Amacı ticari niteliklere haiz her türlü kitap, dergi, broşür, cd, e-kitap v.s. basımını profesyonel anlamda yapmak ve dağıtmaktır. Yazarların kendi hazırlamış oldukları şiir, deneme, hikaye, roman, araştırma ve inceleme konu başlıkları ile birlikte her türlü kitabın basımı, tanıtımı, ve reklamlarını yaparak endüstriyel olarak pazarlamasını yapar. Basımını üstlendiğimiz kitapların pazarlama işlemlerini bütünüyle yayınevimiz ticari stratetejileri doğrultusundan yürütür. Yazarlarımızın bize gönderdikleri dosyalar incelenerek yayınevimiz tarafından basılması uygun görülenler yazarımızla yapılan sözleşme doğrultusundan  bir takvime bağlı olarak işleme alınır. Yayınevimiz kadrosuna dahil edilen yazarların her türlü çalışmaları, toplu eserleri yazarın da onayı ile birlikte süreklilik içinde yayınlanır. 

ŞiirVakti Yayınları içerisinde yer alacak eserlerin satışlarının elektronik ortamda satışı

www.kitap-evi.com, www.kitappaneli.com, www.kitapyurdu.com. www.kitapyuvası.com gibi seçkin sitelerde yapılmaktadır. 

Bu siteler aracılığı ile doğrudan yapılır. Yayınevimiz tararfından basımı ve dağıtımı üstlenilmiş eserlerin her türlü zeminde öne çıkmaları için çalışmaları yayınevimiz bütünüyle yürütür. Yazarlarımızın eserlerinin çeşitli ödüllere aday gösterilmesi, yarışmalara yönelik dosyalar olaşturulması ve bunların takibi yayınevimizce yapılır. 

Kendi hesabına yayınevimiz markaları kullanılarak kitabını yayınlamak isteyen fakat yayınevimiz kadrosu içerisinde yer almayan yazarların eserleri belirlenen anlaşma şartları içerisinde kitap olarak basılı şekilde kendilerine teslim edilir. Bu tür çalışmalar için yayınevimiz her hangi bir çalışma yapmaz. Yazarın yayınevimiz yazarları kadrosuna dahil olması halinde yayınevimizin tüm çalışmalarından kendi stratejileri doğrultusundan yazarla birlikte uyumlu olarak yürütür. 

Kitaplarınızı yayınevimiz ürünleri arasında görmek istiyorsanız bilgi@siirvaktidergisi.com adresine dosyalarınızı gönderebilir, daha önce yayınlanmış ve baskısı tükenmiş eserlerinizi yayınevimiz çatısı altından yayınlayabilirsiniz. Bunun için bize sadece e-posta göndermeniz yerterlidir. 

Kurumsal anlamda yayıncılık işini kendine meslek edinecek olan yayınevimiz ülkemiz kitap yayıncılığı alanından taze, fakat farklı bir anlayış olarak kısa zamanda dikkate değer bulunacaktır.